Print Friendly, PDF & Email

Biuro Inżynieryjne KULIK-INSTAL zajmuje się szeroko pojętymi systemami energooszczędnymi w budownictwie. Jesteśmy nastawieni na sprzedaż i montaż systemów grzewczych wykorzystujących odnawialne źródła energii takie jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, wykonanie profesjonalnych audytów i certyfikatów energetycznych.


Posiadamy odpowiednią kadrę oraz duże doświadczenie i wiedzę, aby sprostać nawet największym wyzwaniom !


Każdą inwestycję jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo od projektu do realizacji !
Swoją działalność koncentruje na propagowaniu zarówno w projektach jak i realizacjach innowacyjnych, ekonomicznych oraz ekologicznych systemów ogrzewania obiektów. Personel firmy to doświadczony zespół inżynierów specjalizujących się w dziedzinie chłodzenia i ogrzewania, mający wszystkie wymagane kwalifikacje.


Głównym celem naszej Firmy jest wykonywanie inteligentnych systemów grzewczo- chłodzących, które pozwolą uzyskać komfortowe warunki przy nieznacznym wykorzystaniu energii. Instalacje te tworzymy z myślą o wymagających Klientach, dla których istotne są niskie koszty użytkowania, bezobsługowość, solidność wykonania, wysoka jakość oraz komfort.


Bardzo ważna dla nas jest końcowa satysfakcja Klienta, dlatego też bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie, udzielamy odpowiedzi na pytania oraz pomagamy dobrać adekwatny system. Dążymy do tego, by być jak najlepszym partnerem dla naszych nabywców, jesteśmy w stanie stworzyć optymalną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta.


Znamy się na tym co robimy!
Dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom, cała praca odbywa się sprawnie i profesjonalnie- od stworzenia projektu aż do zamontowania instalacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również po zakończeniu montażu. W razie potrzeby służymy wskazówkami oraz skutecznym i sprawnym serwisem.

Dbamy o bezpieczeństwo!
Rozumiemy, jak istotny jest stan bezpieczeństwa, zwłaszcza w swoim domu, z tego powodu dostarczamy systemy czołowych i niezawodnych wytwórców. Na nasze instalacje udzielamy gwarancji. Parametry jakościowe i niezawodność są dla nas kluczowe.
Mamy na uwadze estetykę wnętrza!
Instalacja grzewcza stanowi część domu. Z tego względu, dostosowujemy ją tak, by wnętrza nie traciły swojego charakteru i wyrazu. Dzięki temu nie będą Państwo zwracać uwagi na instalację.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok